Reklam

Sadece Müzik, 2011 yılında kaydedilmesine rağmen pek çok nedenden kaynaklanan gecikmelerle ancak 2019 yılının başında projelendirilebildi. Aklımızda onlarca fikir vardı -hâlâ var !- ancak müzik alanında, özellikle hedef kitlesinin görüş alanına bile giremeyen kaliteli eserler ve üreticileri için ses olmak noktasında konumlandırmayı seçtik. Pek çok içerik türünü kapsayabilecek güzellikte bir alan adımız var ve odaklandığımız noktanın dışında, özellikle müzik içerik yayıncılığı alanında iyi şeyler yapacağımızı düşünüyoruz.

Sadece Müzik'te güncel müzik ve müzikal etkinlik haberlerinin dışında, yeni yüzler, yeni albüm ya da singlelar veya bir bütün olarak yeni projeleri tanıtıyor, müzik uygulamalarını tanıtıyor, dijital dünyadan müzikseverler için sıcak fırsatları takip ediyor, kimi zaman müzik aletlerini, kimi zaman da müzik kitaplarını tanıtıyoruz. Kısaca müziğin temas ettiği her yere biz de dokunmaya çalışıyoruz.

Sadece Müzik, kısa zamanda takipçileri için faydalı, müzisyenler için ufuk açıcı, organizatörler ve firmalar için işlevsel bir mecra olarak tanındı, bilindi.

Üretkenliğini her zaman koruyan kadromuz, hem müzisyenlere, hem de müzikseverlere dokunan içeriklerle yazılıdan, işitsel ve görsele doğru devam edecek bir içerik zincirini yaratmayı da hedeflemektedir. Bu geliştirmeler için her türlü desteğe ihtiyacımız var. Bu desteğin maddi ayağını sağlamak için gelir modelleri oluşturduk.

Şimdilik Sponsorluk ve Reklam alanlarının satışı ile başlıyoruz ancak diğer her türlü desteğe de açığız.

Sponsorluk

Sponsorluk detayları için iletişime geçebilirsiniz...

Reklam


  • Tanıtım yazıları: Yazılar ve görseller reklamveren tarafınızdan hazırlanır ve 2 adet link çıkışına izin verilir. SadeceMuzik.com'da tanıtım yazıları asla silinmez.


  • Banner Alanları: Sidebar için 125X125 ya da 300X250 reklam bannerları kullababilirsiniz. Özel reklam birimleri için talebinizi iletebilirsiniz.


  • Sponsorlu içerikler: Albüm, etkinlik, Tekli vb tanıtımlarda da, Kitap, konser, workshop benzeri etkinliklerde de sponsorlu içeriklerimizden kullanabilirsiniz. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.


  • Faydalı Bağlantılar: Aylık, 3 ve 6 Aylık ya da daha uzun periyotlarda bu listede yer almak için iletişime geçebilirsiniz.